Wypożyczalnia kajaków

Nasza wypożyczalnia kajaków zlokalizowana jest w miejscowości Łomna, w gminie Czosnów, 25 km od centrum Warszawy w kierunku na Gdańsk. Kajaki głównie wozimy na odcinku od Góry Kalwarii do Płocka. Najczęściej jednak nasi klienci decydują się na bardzo malowniczy odcinek od Warszawy do Modlina Twierdzy – obaczyć stolicę naszego kraju z wody oraz stary spichlerz w Modlinie to jest na prawdę niesamowite wrażenie. Zdarza się również, że w przypadku kilkunastodniowych wypraw zawozimy kajaki do Krakowa i odbieramy w Mikoszewie.

Wisła nie jest naszą jedyną rzeką po której pływamy i na którą wypożyczamy nasz sprzęt. Nasza wypożyczalnia kajaków obsługuje wszystkie najpopularniejsze rzeki Mazowsza i nie tylko. Nasze kajaki wypożyczamy na Wkre, Narew, Bzurę, Pilicę, Utratę i Liwiec. Bardzo często zdarza się, że wyjeżdżamy również na Mazury, Suwalszczyznę, Pojezierze Drawskie, a także na Pomorze – co widać na poniższym zdjęciu.

Nasze kajaki nad morzem

Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w organizacji spływów kajakowych. W zgodzie i przyjaźni żyjemy z wieloma właścicielami innych wypożyczalni kajakowych z którymi współpracujemy na zdrowych zasadach i wzajemnie się wspieramy. Bardzo często, jeżeli tylko czas nam na to pozwala sami pływamy po różnych rzekach ciesząc się ciszą, spokojem oraz wolnością od codziennych obowiązków.

Nasze kajaki na Pojezierzu Brodnickim Wisła wypożyczalnia kajaków Dowóz kajaków nad Wisłę

Jeżeli chcecie skorzystać z naszych usług i naszej wypożyczalni kajaków, dzwońcie: 601397791.