Szkolne spływy kajakowe rzeką Wisłą

Szkolne spływy kajakowe Wisłą nie są czymś nadzwyczajnym i niebezpiecznym. Odpowiednio zaplanowany i przeprowadzony spływ dla młodzieży szkolnej przez doświadczonych instruktorów i ratowników z całą pewnością będzie nie zapomnianym wydarzeniem dla młodych ludzi, dla których do tej pory rzeka Wisła kojarzyła się tylko z najdłuższą rzeką Polski, rzeką ogromną, nie dostępną. Propozycja szkolnych spływów kajakowych rzeką Wisłą adresowana jest głównie dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej, z oferty mogą również skorzystać studenci, nauczyciele i inne grupy zorganizowane.

W zależności od ilości osób, terminu, długości trasy, czasu, warunków pogodowych i innych elementów składających się na organizację takiego spływu, zawsze staramy się podchodzić do tematu indywidualnie. Każde zapytanie jest przez nas szczegółowo weryfikowane i dopiero na tej podstawie przedstawiamy kompleksową ofertę, która zawiera dojazd i powrót, ubezpieczenie NNW, proponowaną trasę spływu, obsługę instruktora turystyki kajakowej oraz ratownika WOPR.

Nasze biuro i wypożyczalnia kajaków zlokalizowane są na terenie województwa mazowieckiego, dlatego też najczęściej obsługujemy spływy kajakowe Wisłą na odcinku od Góry Kalwarii przez Warszawę, Modlin, aż do Wyszogrodu. Nie oznacza to, że nie obsługujemy innych odcinków Wisły, zdarza się, że czasem jeździmy do Dęblina, Puław, Kazimierza, a nawet i do Sandomierza. Najczęściej jednak szkolne spływy kajakowe Wisłą organizujemy na odcinku Warszawskim oraz na odcinku Warszawa – Modlin Twierdza. Dla tych, którzy obawiają się wpływów kajakowych Wisłą polecamy inne rzeki na mazowszu, na których również organizujemy tego typu imprezy. W szczególności polecamy rzekę Wkę, Liwiec oraz Pilicę i Bzurę.

Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników spływu, dlatego też współpracujemy z ratownikami WOPR oraz instruktorami turystyki kajakowej. To oni przed wypłynięciem na szlak organizują podstawowe szkolenie, zapoznają z zasadami bezpieczeństwa na wodzie oraz przeprowadzają krótki kurs pływania kajakiem w bezpiecznym miejscu i na płytkiej wodzie.  Dbając o wygodę i komfort  kajakarzy  na spływy kilkugodzinne wybranym odcinkiem rzeki proponujemy wygodne kajaki z lekkimi wiosłami oraz kamizelkami asekuracyjnymi zapewniające bezpieczeństwo.

Aby skorzystać z naszej oferty prosimy o kontakt: tel. 601397791, e-mail: biuro@zlot.pl. Po ustaleniu podstawowych warunków, przygotowujemy szczegółową ofertę wraz z kalkulacją i wysyłamy ją do Państwa celem akceptacji lub ew. korekty. Gdy oferta zostanie zaakceptowana, wtedy podpisujemy umowę, przekazujemy warunki, regulamin i w wyznaczonym terminie realizujemy imprezę. Nasze biuro posiada zezwolenie na organizowanie imprez turystycznych oraz odpowiednie ubezpieczenie na rzecz klientów. Na organizowany spływ kajakowy wystawimy f-rę VAT. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *